Huset på Næsset – Kultur med udsyn

By og land har været forbi Huset og interviewe Anita. Det er der kommet et par fine artikler ud af, som du kan læse lige her (se side 46 og 47).

Nu kan du fornye dit medlemsskab af Huset på Næsset for 2019. Med dit medlemsskab støtter du foreningens arbejde med at drive et unikt kulturhus på Tuse Næs. Samtidig har du mulighed for at deltage i foreningens medlemsarrangementer, og have medindflydelse på foreningens udvikling og aktiviteter.

Hvis du oplever problemer med billetsalget, kan du reservere billetter via mail til dramaanita@gmail.com. angiv venligst navn, adresse og antal billetter. Husk at du som medlem af Huset på Næsset kan bestille spisning inden arrangementer ved at kontakte Anita via mail: dramaanita@gmail.com

Der er lukket for kommentarer.